About admin

admin

 • Website
 • Email

All posts by admin

 • June 17, 2022

  БГНЕС: Објавен

  Советот на Европската Унија договори финален документ кој содржи рамка за преговори за пристапување

  Read More
 • June 17, 2022

  Најсовремените борбени

  Два најсовремени воздухопловни ловци Ф-35 денеска слетаа во касарната „Страшо Пинџур“. Борбените авиони на

  Read More
 • June 17, 2022

  Путин одржа

  Рускиот претседател Владимир Путин одржа говор на Меѓународниот економски форум во Санкт Петербург. „Економскиот

  Read More
 • June 17, 2022

  СИТЕ БУГАРСКИ

  Од телефонскиот разговор на Ковачевски со Макрон на 18 мај годинава. (Фото: Влада на

  Read More
 • June 16, 2022

  Дива лига

  Затвор Идризово, Фото: МИА Никој нема да биде поштеден од одговорност, изјави вчера министерот

  Read More
 • June 16, 2022

  Макрон, Шолц,

  Францускиот претседател Емануел Макрон Францускиот претседател Емануел Макрон, германскиот канцелар Олаф Шолц и италијанскиот

  Read More
 • June 16, 2022

  Газпром повторно

  Рускиот концерн Газпром повторно предизвика загриженост со најавата за натамошни намалувања на испораката на

  Read More
 • June 13, 2022

  Украина: „Не

  Министерот за одбрана на Украина Алексеј Резников изјави дека ситуацијата на фронтот е тешка

  Read More
 • June 13, 2022

  Бислимовски: Сиромашни

  Најпрво ќе има измена на тарифниот систем а потоа ќе се одреди новата цена

  Read More
 • June 13, 2022

  Столтенберг: Киев

    Украина да одлучи колку територија е подготвена да жртвува за мир, вели генералниот

  Read More
Page 1 of 232
Skip to toolbar